Şükrü Özyıldız ve Sibil Çetinkaya Cannes’a gitti! İkilinin pozlarına beğeni yağdı

‘Ekşi Elmalar’, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’, ‘Şeref Meselesi’, ‘Jet Sosyete’, ‘Akıncı’, ‘Masumlar Apartmanı’ ve Ruhun Duymaz gibi yapımlarda rol alan Şükrü Özyıldız, kariyeri kadar özel hayatıyla da gündeme geliyor.

Sosyal medya fenomeni Sibil Çetinkaya ile aşk yaşadığı geçtiğimiz yaz ortaya çıkan Özyıldız, önceki aylarda sevgilisiyle Bebek’te görüntülenmişti. İkili, “Bizde her şey yolunda, her şey bildiğiniz gibi” diyerek ilişkilerinin iyi gittiğini ifade etmişti.

“DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN AŞKIM”

Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Sibil Çetinkaya, son olarak 591 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından Şükrü Özyıldız’ın doğum gününü kutlamıştı. Birlikte çekilen pozlarını ilk kez paylaşan Çetinkaya, gönderisine; “Geldiğin yere ışık getiriyorsun. İyi ki doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun aşkım” notunu yazmıştı.

CANNES’A GİTTİLER

Geçtiğimiz aylarda Büşra Cebe ile ilişkisini noktalayan ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız, fenomen Sibil Çetinkaya ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İlişkileri doludizgin devam eden ikili Cannes Film Festivali’ne gitti.

MAVİ ELBİSESİYLE GÖZ KAMAŞTIRDI

Sibil Çetinkaya da festivalde iddialı elbisesi ile boy gösterdi. Buz mavisi göğüs dekolteli bir elbise giyen Çetinkaya, kombinini ışıltılı takılar ile tamamladı.

Son dönemde ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız ile yaşadığı aşkla konuşulan fenomen Sibil Çetinkaya sevgilisiyle paylaştığı gönderilere: ‘Duygularım ve heyecanım tarifsiz’ notunu düştü.

İşte Sibil Çetinkaya ve Şükrü Özyıldız’ın Cannes pozları…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir